نتایج جستجو برای عبارت :

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم.

,دانلود آهنگ دیوانه از رضا بهرام ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه 320 و 128 + متن آهنگ ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه,از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم ,دانلود آهنگ از دریا نترسانم که من ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه ,آهنگ دیوانه از رضا بهرام ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه ,دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه (از دریا نترسانم که من در قلب تو ,دانلود آهنگ جدید رضا بهرام دیوانه
در نگاهت لیلی خود پیدا نکردم با خجالت از چشم تو گلایه کردم
ز خود چه بیخود میکند نگاه تو هی میبرد صبر مرا
مجنونتم ای همنشین لیلی من یک دم ببین حال مرا
از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم
دریا بشی زیبای من غرق نگاهت میشوم هی
مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست
من که به تو رو میزنم تنها به شوق دیدن تو
دیوانه مرا به دست کی سپردی دیوانه مرا با خود نبردی
این حس شد زندان من این درد شد درمان من
متن آهنگ رضا بهرام دیوانه
این حس شد ز
متن آهنگ رضا بهرام دیوانه
این حس شد ز
دانلود آهنگ این عشق شد زندان من
برای دانلود آهنگ بنازم من اون قد و بالاتو دو تا چشمای مست و گیراتو از محمد مهراد اینجا کلیک کنید
این عشق شد زندان من این درد شد♫درمان من رویای تو پایان ندارد♫قلبم بلند پرواز شد از چشم تو آغاز شد ترسی از این طوفان ندارد از دریا نترسانم که من در قلب تو جان
در نگاهت لیلی خود پیدا نکردم با خجالت از چشم تو گلایه کردم♬♫ از خود چه بیخود میکند نگاه تو هی میبرد صبر مرا مجنونتم ای همنشین لیلیدانلود آهنگ ریمیکس شاد رادیو جوان من یک دم ببین حال مرا از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم♬♫ دریا بشی زیبای من غرق نگاهت میشوم هی مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست من که به تودانلود آهنگ عالیجناب ایوان باند رو میزنم تنها به شوق دیدن تو دیوانه مرا به دست کی سپردی دیوانه مرا با خود نبردی♬♫ دیوانه مر
دیشب تو ذهنم سال 97 رو مرور کردم یکم!
خیلی بد نبود راستش،زندگیم کاملا عوض شد ینی از 93 تا 97 اونقدر داغون کردم خودم و زندگیم رو که شاید تا کامل درست بشه بازم چند سال طول بکشه اما همین که از مسیر اشتباهم برگشتم و راه درست رو در پیش گرفتم،خیلی خوبه!
فکر کن 4 سال با یه اشتباه بچه گانه زندگیت رو بسوزونی و  یهو به خودت بیای  بخوای از خاکستر باقی مونده ادامه زندگی رو از نو بسازی...
من مطمئنم می تونم بهتر بشم و امیدوارم سال بعد توی این روز همونجایی باشم که ت
عشق دلم تو ♪ شدی تمومه قلبم ماله خودم میشی آروم آرومو ♪ کم کم … !! ♬♫ وقتی تویی کنارم حاله خوبی ♪ دارم وای به دله بیقرارم آروم آرومو ♪ آسه این دل داره میره واسه تو دله تنهام انگار یه عشقه ♪ خیلی خاصه انگار تو آسمونم اینه حاله ♪ دله دیوونه م فقط ♪ خودم میتونم حرفِ تو چشاتو ♪ بخونم … !! ♬♫ عشق دلم تو ♪ میشی چه دله روان پریشی ♪ باید تو ماله من شی ماله اونکه ♪ زندگیشی عشق دلم تو ♪ میشی چه دله روان پریشی ♪ باید تو ماله من شی ♪ ماله اونکه زندگیشی
متن و آکورد آهنگ دیوانه از رضا بهرام
گام اصلی Em
Em…….Am……Em…….Am……..Em…….Am…….F#m…….D…….C…….EmEmدر نگاهت Amلیلی خود پیدا نکردمEm با خجالت ازAm چشم تو Dگلایه کردمEmAmاز خود چه Dبیخود میCکند Amنگاه تو هی میبرد صبرEm مراAmمجنونتم Dای همCنشین Amلیلی من Dیک دم Cببین حال Emمرا
Emاز دریا نترسانم که من در قلب توD جان میدهمدریا بشی زیبای من غرق نگاهت میشومC هیEmمغرور نشو جانان من حالا که دل Dدر دست توستمن که به تو رو میزنم تنها Cبه شوق دیدن توD……EmدیوانهC مرا
#فرزند_پروری_
رفتار درست با کودک
اگر قرار است جیغ نزنم داد نزنم کتک نزنم قهر نکنم تنبیه نکنم محروم نکنم ناسزا نگویم تهدید نکنم تحقیر نکنم او را نترسانم مقایسه نکنم مدام نصیحت نکنم گله نکنم غر نزنم متهم نکنم برچسب نزنم،،،، پس چکار کنم؟!

1-مغز انسان افعال منفی را نمیفهمد، به جای داد نزن بگویید آرام باش، به جای ندو بگویید آرامتر راه برو، به جای جیغ نزن بگویید آرامتر حرف بزن.
٢. به جای تاکید بر کارهای اشتباه فرزندتان، به او کار خوب را بیاموزید. به
چقد وقته ننوشتم اینجا.
عیدتون مبارک :)
حالا که بعد این همه وقت اومدم اینجا خوبه بیلان سالی ۹۷ رو بنویسم. بلخره همیشه نوشته بودم دیگه.
پارسال بعد از کنکور دقیقن همون روز، اول رفتم پیش میم که از توییتر با هم دوست شدیم و چایی مایی خوردم پیشش، مثلن جشن گرفتیم که تموم شد و اینا. بعدشم رفتیم خونه فامیلامون. 
از کل سه ماه اول سال فقط همین یادمه.
تابستونشم خیلی کار خاصی نکردم. واقعن یادم نیس اصن. فقط یادمه با پگاه که بعد از چند سال اومده بود ایران رفتیم ب
متن آهنگ دیوانه رضا بهرام
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
در نگاهت لیلی خود پیدا نکردم با خجالت از چشم تو گلایه کردماز خود چه بیخود میکند نگاه تو هی میبرد صبر مرا ♩♬♫♪♭مجنونتم ای همنشین لیلی من یک دم ببین حال مرا ♩♬♫♪♭از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم ♩♬♫♪♭
دریا بشی زیبای من غرق نگاهت میشوم ♩♬♫♪♭مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست ♩♬♫♪♭
توست من که به تو رو میزنم تنها به شوق دیدن تو ♩♬♫♪♭دیوانه مرا به دست کی سپردی دیوانه رف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها